GROW BRIGHT


Přejdi na obsah

O nás

Lidé se někdy podrážděně ptají, jestli oni vlastní své kočky, nebo kočky vlastní je.
Nad tím kočky vůbec nemusí uvažovat :)

Najdete nás v jižních Čechách, v domečku na vesnici, 6 km od krásného města Písek.
Naši kočičáci jsou plnohodnotnými a milovanými členy naší rodiny a samozřejmě asistují u veškerého dění v domácnosti. Přizpůsobili jsme jim celý byt a z balkónu udělali prostornou voliéru. Jsou to naši parťáci, naše spřízněné duše.

Vždycky jsme měli doma kočičky, už jako malé mi říkali ,,kočičí máma". Když jsme si před pár lety přinesly domů s dcerou chlupaté koťátko Maxíka, začaly jsme pátrat jaké kočce je víc podobné. Na internetu nás upoutaly kočky Sibiřské ale pak jsme uviděly Mainu a byla to láska na první pohled. Po krátké době bylo rozhodnuto, to musí být člen naší rodiny!
Našeho prvního mývalího kocourka Bornea a jeho brášku Baxtera jsme si přivezli od manželů Špulákových z chovatelské stanice Shaggy Jewel.cz. Z Bornea vyrostl tak velký krásný kocour, že přišla první výstava. Tím se pro nás vše změnilo,výstavy nás prostě začaly bavit a kocourek neprotestoval.
i když naší kočičí rodinu tvořili ještě dva domácí kocourci, začali jsme přemýšlet o kočičce. Naše hledání trvalo sice dlouho, ale čekat se opravdu vyplatilo. Splnil se nám sen a získali jsme princeznu Blue Berry od manželů El Khaledových z chovatelské stanice Beyrouth.cz. Kluci ji přijali úžasně. K naší smečce se nečekaně připojily ještě dvě krásné kočičí slečny, Cheryl a Angelina, a tak jsme zvážili založení chovatelské stanice.
V současné době máme čtyři chovné kočičky, dva kocourky a spoustu mazlíčků :))

Krmíme kuřecí a hovězí masíčko a pouze kvalitní super-premiové granule.
Naší prioritou zůstává v první řadě spokojenost, zdraví a pohoda našich kočiček. Až potom může přijít případný odchov koťátek.
Loučení s nimi je velice těžké a my se snažíme splnit nelehký úkol - najít všem našim ,,dětičkám“ co nejlepší domovy, kde budou milovány a opečovávány tak jako u nás. Velice pečlivě a přísně vybíráme jejich nové páníčky, vždyť i oni se pak stávají součástí naší rodiny.
Se všemi novými majiteli pak i nadále udržujeme kontakt a snažíme se v případě potřeby poradit a pomoci.
Jsme rádi také za zprávy jak se koťátkům daří a za fotečky.


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku